18. Integracyjny Turniej Par Deblowych w Tenisie Ziemnym w Oleśnicy.

W dniu 1.10.2022 od godz. 10 odbył się 18. Integracyjny Turniej Par Deblowych w Tenisie Ziemnym w ramach obchodów Dnia Weterana, przeprowadzony przez Koło Lotnik w Oleśnicy o drużynowy puchar Prezesa ZW ZŻWP we Wrocławiu. Do turnieju zgłosiło się siedem par deblowych. Celem zawodów było dalsza popularyzacja tej dyscypliny sportowej wśród środowisk kombatanckich, jako dobrej formy czynnego wypoczynku i rekreacji ruchowej. Turniej został przeprowadzony na kortach w Oleśnicy – Rataje przy ładnej pogodzie. W wyniku szlachetnej rywalizacji puchar Prezesa ZW ZŻWP we Wrocławiu przypadł Kołu Lotnik w Oleśnicy. Koło Lotnik reprezentowali: Tomala Andrzej i Barański Jan. II miejsce wywalczyli: Starościak Andrzej i Sitak Jan, III miejsce przypadło parze Sieradzkiemu Markowi i Rzękieć Jackowi. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Po zawodach zawodnicy zostali zaproszeni na wspólne grillowanie, gdzie zostały zaserwowane kiełbaski oraz wyborna karkówka. Puchary oraz dyplomy wręczał członek Zarządu ZŻWP ppłk  Nagórny Zbigniew. Turniej tenisa przeprowadził  ppłk Jan Barański. Serdeczne podziękowanie kierujemy  do skarbnika ZW ZŻWP we Wrocławiu, Chodaczyńskiego Adama, za wsparcie finansowe.

Jan Barański

This slideshow requires JavaScript.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.