Zawody strzeleckie o Puchar Prezesa ZW ZŻWP we Wrocławiu.

W dniu 22.06.2019 r. od godz 10.00 – 12.00 zostały zorganizowane zawody strzeleckie o Puchar Prezesa ZW ZŻWP we Wrocławiu.

Celem zawodów było:

• popularyzacja sportu strzeleckiego;
  • sprawdzenie umiejętności strzeleckich.

Zawody strzeleckie zostały zorganizowane we Wrocławiu na strzelnicy LOK przy ulicy Skwierzyńskiej 39. Do strzelania przystąpiło 8 zespołów po trzech strzelających, każdy z zawodników oddał po 10 strzałów, trzy najsłabsze wyniki nie wliczały się do ogólnej punktacji.

W wyniku szlachetnej rywalizacji zespoły uplasowały się w następującej kolejności:

1. I miejsce koło „Lotnik” w składzie: kol. Kłeczek Janusz, kol. Zabiegły Marek, kol. Wołodkiewicz Jan – 174 pkt.;
  2. II miejsce koło „Budowlani” w składzie: kol. Warnicki Wiesław, kol. Komarnicki Andrzej, kol. Szczepański Krzysztof – 172 pkt.;
  3. III miejsce koło „Saper” w składzie: kol. Wiśniewski Leszek, kol. Dolewski Jerzy, kol. Kajkowski Andrzej – 157 pkt.;
  4. IV miejsce koło 3 KOP;
  5. V miejsce koło „Ziemi oleśnickiej”;
  6. VI miejsce koło „Gaj”;
  7. VII miejsce koło „Ziemi świdnickiej”;
  8. VIII miejsce koło im. gen. Z. Ohanowicza.

Za sprawne przeprowadzenie zawodów strzeleckich odpowiedzialny był kierownik obiektu Pan Lisowski Krzysztof, który wraz z całą ekipą spisał się na medal. W czasie zawodów serwowano ciasto, herbatę, kawę, wodę mineralną oraz wyborną grochówkę. Okazałe puchary wręczył Prezes ZW ZŻWP we Wrocławiu płk Dąbrowski Marian, który pogratulował wszystkim uczestnikom zawodów osiągniętych wyników i sportowej postawy. Nad sprawnym przebiegiem zawodów strzeleckich czuwał ppłk Jan Barański. Zdjęcia wykonał kol. Wiśniewski z Koła „Saper”.

Jan Barański

This slideshow requires JavaScript.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.